Juniorii CSJ Știința în linie dreaptă spre podium

0
279

meci csj (24)Antrenori Clubului Sportiv Județean Știința U Craiova și-au propus să ajungă cât mai sus în acest sezon competițional. În acest sens grupele de juniori par să își aloce victorie după victorie.

REZULTATE SĂPTĂMÂNA 26.09.2016- 02.10.2016

  • JUNIORI REPUBLICANI A

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – CSM RAMNICU VALCEA:  8-0 (la pauza 5-0)

  • JUNIORI REPUBLICANI B

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – CSM RAMNICU VALCEA:  4-2 ( 3-0)

  • JUNIORI A1

SCOALA GICA POPESCU  –  CSJ STIINTA „U”CRAIOVA: 2-0 ( 2-0)

  • JUNIORI C-2002

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – AS ARSENAL CRAIOVA:  12-0 ( 6-0)

  • JUNIORI C-2003

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – ACS ROMGAZ CRAIOVA:  2-0 ( 2-1)

  • JUNIORI D-2004

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1 – ACS CFR ROMGAZ  CRAIOVA:  4-0 ( 1-0)

  • JUNIORI D-2004

DINAMYK 1 –  CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2:   6-0 ( 1-0)

  • JUNIORI E-2006

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1 – CASA BOGDAN:  6-0 ( 3-0)

  • JUNIORI E-2007

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2 – PRO JUNIOR  CRAIOVA:  1-7( 1-8)

  • JUNIORI E-2007

 CSU CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2:  4 -2( 2-1)

  • JUNIORI F-2008

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA  – AC OLTENIA JUNIOR CRAIOVA:  1-6( 1-2)

PROGRAM SĂPTĂMÂNA 03.10.2016 -10.10.2016

 

ETAPA INTERMEDIARĂ

  • C -2002 ACS ROMGAZ CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA -05.10.2016-ORA 18,00, TEREN DEPOU
  • C -2003 CSS CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 04.10.2016-ORA 15,30,TEREN CSS
  • D -2004 – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2- ACAD. GICA POPESCU- 05.10.2016, ORA 08,30 , TEREN CTAS
  • E -2006 – CSU CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1- 04.10.2016, ORA19,00, TEREN COMPLEX ION OBLEMENCO
  • E -2007 – ACAD. GICA POPESCU – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2 -04.10.2016, ORA 18,00, TEREN HANUL DOCTORULUI

 

PROGRAM ETAPA 07.10.2016 – 11.10.2016

  • JUNIORI REPUBLICANI A

LPS TG. JIU –  CSJ STIINTA „U”CRAIOVA ,TEREN ROVINARI -08.10.2016, ORA 12,00

  • JUNIORI REPUBLICANI B

LPS TG. JIU –  CSJ STIINTA „U”CRAIOVA ,TEREN ROVINARI -08.10.2016, ORA 14,00

  • JUNIORI A 1

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA- VIITORUL CALAFAT ,TEREN TINERETULUI -08.10.2016, ORA 12,00

  • JUNIORI C-2002

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – CSS CRAIOVA ,TEREN CTAS-07.10.2016, ORA 14,30

  • JUNIORI C-2003

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – LUCEAFARUL CRAIOVA ,TEREN CTAS-08.10.2016, ORA 10,30

  • JUNIORI D-2004

CSS CRAIOVA –  CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1 –,TEREN CSS-07.10.2016, ORA 19,00

  • JUNIORI E- 2006

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1– PRO JUNIOR CRAIOVA ,TEREN TINERETULUI-08.10.2016, ORA 10,00

  • JUNIORI E-2007

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2 UNIREA LEAMNA ,TEREN CTAS-08.10.2016, ORA 10,00

  • JUNIORI E-2006

ACAD. GICA  POPESCU- CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1,TEREN GICA POPESCU 11.10.2016, ORA 17,00

  • JUNIORI F-2008

AS VOINICELUL CRAIOVA-CSJ STIINTA „U”CRAIOVA,TEREN SCOALA 29 CRAIOVA-07.10.2016, ORA 16,00

  • JUNIORI G-2009

CSS CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA,TEREN CSS-07.10.2016, ORA 17,00

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.